Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Jak napisać biznes plan część 1

Jak napisać biznesplan?

Jak napisać biznes plan część 2

Jak napisać biznes plan?

The Dark Market

Świadomość aktywacji w świecie Dark Marketu

Biblia Strategii. Richard Rumelt - Good & Bad Strategy

Wydana w roku 2011 roku książka Good & Bad Strategy Richarda Rumelta jest w mojej ocenie jedną z najciekawszych pozycji opisujących czym jest, a czym nie jest strategia. Stała się bazą mojego autorskiego schematu projektowania strategii oraz aplikacji desktopowej do jej tworzenia.

Monetyzacja inwestycji marketingowych w świat muzyki.

True Music, Tymczasem, Heineken Open’er lub Męskie Granie jest wiele przykładów współpracy marek ze światem muzyki. Dlaczego marki inwestują w świat muzyki? Czy tego typu współpraca może dać wymierne efekty biznesowe?

Proces budowania strategii 1 część

Mam nadzieję, że poprzednie artykuły pozwoliły Wam lepiej zrozumieć, czym jest i czym nie jest strategia. Tym razem opowiem Wam o procesie tworzenia strategii, który sam stosuję,, a w kolejnych artykułach znajdziecie dokładne omówienie poszczególnych kroków. Oczywiście zapraszam też kontaktu poprzez mail: zainteresowanym udostępnię aplikację, która zdecydowanie ułatwia stworzenie własnej strategii.

Proces budowania strategii 2 część

W pierwszym artykule na temat procesu tworzenia strategii poznaliście główne założenia. Teraz czas na szczegóły:

Proces budowania strategii 3 część

Witajcie ponownie na moim blogu. Dziś chciałbym pokazać Wam kolejne kroki opisujące w jaki sposób możecie stworzyć wizję własnej organizacji oraz w jaki po czym poznacie czy wizja jest realizowana.